Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Referencje

 

Prosimy o zwrócenie uwagi na komentarze dotyczące wagi i wymiarów Mobilnego Lustra. To Państwa głos spowodował min, że wprowadziliśmy na rynek kolejne udoskonalone modele. Warto więc zastanowić się przed zakupem, czy wersja podstawowa rzeczywiście zaspokoi Państwa oczekiwania.
Zapraszamy do zapoznania się z nadesłanymi opiniami naszych klientów:

 • Artystyczna Alternatywa - wynajem

  Lustra świetnie się sprawdzają na eventach , przyciągają uwagę i są bardzo eleganckie i poręczne. Pana podejście do tematu to pełen profesjonalizm , punktualność i umiejętność pomocy w każdej sytuacji. 
 • Alabaster - Lustro Mobilne I

  Przenośne lustro, wykonane przez firmę grafiQa, z wytłoczonym na odwrocie logiem mojej firmy spełniło moje wysokie oczekiwania. Trwały materiał, solidne mocowania i wykończenia, łatwe do wymiany żarówki, wbudowana kieszeń na drobiazgi oraz możliwość podłączenia do prądu prostownicy czy suszarki, na co dzień znacznie ułatwiają mi pracę  charakteryzatora. To lustro mogę zabrać wszędzie...

 • Salon Venus - Mobilne Lustro I

  Witam serdecznie i pozdrawiam. Oczywiście, że jestem bardzo zadowolona z zakupionego lusta mobilnego. Z mojej strony nie ma żadnych zastrzeżeń. Lusto jest odpowiedniej wielkości, oświetlenie super, a logo na lustrze jest u każdej klientki zauważone i spełnia swoją rolę reklamy. 

 • NOIR MAKE-UP STUDIO - Mobilne Lustro III N

  Posiadam mobilne lustro III N - doskonałe pod względem estetycznym i technicznym, stabilne i trwałe. Możliwość przenoszenia lustra znacząco wpływa na komfort pracy wizażysty lub fryzjera, w terenie i nie tylko. Jest to również świetna alternatywa dla tradycyjnego lustra w salonie...
   
 • Aga Osoch - Mobilne Lustro III T

  Jestem bardzo zadowolona z zakupu jakiego u Państwa dokonalam :) Lustro spełnia wszystkie moje oczekiwania. Świetnie się prezentuje z logiem, które zaprojektowaliscie rowniez w trakcie pracy. Chciałam zwrócić szczególną uwagę na pełen profesjonalizm i elastyczność firmy w realizacji zamówienia.
   
 • Mobilne Lustra - wynajem

  Mobilne Lustra do charakteryzacji i wizażu są znakomite w pracy zwłaszcza na wyjazdach. Lekkie, nieduże a wygodne bardzo estetyczne i znakomicie wykonane, z zapasem awaryjnych żarówek mogą śmiało konkurować ze znanymi firmami.

Podziel się tym adresem
 

Komentarze